Vážení zákaznícu Cannondale,

společnost ASPIRE SPORTS je od září roku 2012 distributorem značky Reynolds pro ČR a SR. Tyto komponenty se objevují nově i na kolech Cannondale 2013, Cannondale poskytuje dvouletou záruku na jejich zničení vrámci svého RAP záručního programu. To znamená, že kryje jakékoliv poškození jakýmkoliv způsobem. Kola Cannondale mají tento garanční program z výroby předplacen a pro Vás, jako koncového zákazníka je zcela zdarma (běžná cena je 250 EURO).

Tento RAP záruční program  se týká modelů Scalpel 29 Carbon 1, F29 Carbon 1 a Jekyll Carbon 1. Celý systém funguje na principu registrace výrobních čísel zapletených kol na webu výrobce. Tato registrace musí být provedena do 30 dní od zakoupení kola, je neopakovatelná - platí pouze po dobu 2 let na jedno přední a jedno zadní kolo a je nepřenosná - platí pouze pro 1. majitele, na jehož jméno je provedena. Níže naleznete postup při registraci.

Jděte na stránky www.reynoldscycling.com, v horní liště zvolte SUPPORT a RAP. Zadejte registrační kód Cannondale / první část kódu na štítku RAP na ráfku / do kolonky Coupon Code a poté vyplňte všechna povinná pole / označená hvězdičkou /. V první části se jedná o osobní data, ve druhé o vyplnění modelu, výrobních čísel a datumu nákupu. Výrobní čísla najdete rovněž přímo na ráfcích zapletených kol na štítku s RAP za registračním kódem Cannondale. Po vyplnění všech potřebných údajů dokončete registraci kliknutím na políčko SUBMIT.

Věříme, že budete s nově osazenými koly Cannondale maximálně spokojeni k čemuž by měl dopomoci i tento ojedinělý garanční program. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.